Deplhia Tornado 400

Střešní turbína pro tiché odvětrávání panelových domů
  • Určené pro odvětrávání šachet panelových domů
  • Odvětrání střešního pláště plochých střech
  • Odvětrání výrobích prostor, víceúčelových hal
  • Tvar ventilačních otvorů zabraňuje pronikání vody a sněhu
  • Umožňuje rychlou a snadnou instalaci
  • Vyrobeno z odolného hliníkového plechu
  • Odolává větru o rychlosti více než 190 km/h

Výrobek je certifikovaný v TZÚS a.s. Technický a zkušební ústav stavební Praha Ventilační hlavice Delphia Tornádo 400 mm je určena k výměně stávajících střešních rotačních turbín.

Průměr ventilace Delphia Tornádo 400 je 400 mm. Delphia Tornádo se nasadí na stávající základnu stejného průměru. Je ideální náhradou za rotační větrací hlavice.

Rozměry a specifikace:

Chraňte zdraví své i svých blízkých

Jak to celé funguje?

Sytém funguje na rotaci vzduchu, kde přes dvoje žaluzie – lamely proniká vzduch do šachty. Zde se vzduch láme přes žaluzie tak, jak je popsáno ve videu, čímž vytváří v šachtě tornádový efekt, který saje pachy, výpary a polétavý prach ze šachty ven. Čím je vítr silnější, tím je tornádový efekt účinnější.

Nedochází k přenosům hluku jako u rotačních hlavic (rotačních turbín) na konstrukcia dále do horních bytů, a to proto, že tento systém nemá žádné rušivé rotační elementy, které by dělali hluk. Tím pádem není nutné instalovat rotační hlavice a rotační ventilační turbíny, které při silném větru často přenáší hluk do bytů a ruší nájemníky v horních patrech i v noci.

I ten nejmenší závan větru dokáže vytvořit sací efekt, který odvádí vzduch z odvětrávacích šachet. Kruhový design je navíc aerodynamický, takže odolává větru o rychlosti více než 190 km/h. Je mnohem účinnější ve srovnání s ventilačním otvorem rotační turbíny, který je otevřený k obloze a umožňuje tak, aby se déšť a sníh dostaly dovnitř, když není v pohybu.

Máte nějaké dotazy?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku +420 730 520 360