Profesionálové na odvětrávací šachty

Vítají vás Plícedomu.cz

Jsme společnost Plíce Domu, vaši profesionální partneři pro zajištění čistého a zdravého ovzduší ve vašem domově.

Specializujeme se na širokou škálu služeb, včetně čištění a dezinfekce odvětrávacích šachet, oprav poškozených odvětrávacích systémů a instalace moderních střešních ventilátorů.

Kamerové kontroly odvětrávacích šachet

Čistíme a dezinfikujeme odvětrávací šachty

Opravujeme staré, nefunkční střešní ventilátory

Provádíme montáž sacích hybridních turbín

Chraňte zdraví své i svých blízkých

Bydlíte v paneláku nebo bytovém domě?

Dráždí Váš oči, nos, v krku? Máte bolesti hlavy, závratě, úzkosti? Kýcháte, jste unaveni, máte alergie? Máte v bytech plísně?

Pokud ano, tak podle Světové zdravotnické organizace (WHO) trpíte syndromem nemocných budov. WHO uvádí, že dlouhodobé účinky mohou být příčinou astmatu, chronických chřipek, srdečních chorob. WHO navíc uvádí, že nás takto trpí až 60% obyvatel.

Je pravděpodobné, že odvětrávací šachty ve Vašem domě nikdo nekontroloval a nečistil Více jak 40 roků. Mohou být ve špatném stavu A způsobovat špatnou kvalitu vnitřního ovzduší. Což je příčina syndromu nemocných budov. V prostorech koupelny, toalety a kuchyně se daří většině plísní i jedné z nejvíce jedovatých považované za největší hrozbu lidstva, která je nazelenale černá plíseň Stachybotrys. Toxické látky z plísní se můžou stát aerosolem a uvolňovat se do bytů.
plice domu čištění šachty

Delphia Moravia s.r.o.

Historie a vývoj naší spoelčnosti

2008

Naše začátky

Začali jsme na Slovensku s čištěním a dezinfekcí odvětrávacích šachet v panelových domech. Následně jsme přidali opravy a kompletní renovace těchto šachet.
2017

Spuštění oprav

Naše firma začala s realizací oprav původních střešních ventilátorů.
2018

Vznik společnosti

Byla otevřena Delphia MORAVIA s.r.o. v Brně.
2019

Rozšíření portfolia služeb

Firma rozšířila poskytované služby a začali jsme realizovat jak instalace, tak přeinstalace sacích hybridních turbín, které v plně automatickém chodu zabezpečují odtah pachů, nečistot a škodlivin z odvětrávacích šachet.
2023

Příprava nového systému odvětrávacích šachet

Připravujeme nový systém odvětrávacích šachet, který je založen na principu efektu tornáda. Systém má až 3x větší sílu. než běžná rotační hlavice. Jedná se o systém se kterým neucítíte, co vaří váš soused.
2024

Příprava dalšího rozvoje

Certifikace nového systému Tornado Delphia.

Zdarma provedeme kontrolu šachty i u vás!

Chraňte zdraví své i svých blízkých. Odešlete nezávaznou poptávku nebo nám zavolejte.