Vaše spokojenost je pro nás prioritou

Co o nás říkají naši zákazníci?

Milán Papežík

předseda SVJ Heyrovského 412/2, Olomouc

Vážený pane jednateli. Srdečně Vás pozdravuji z Olomouce. Chtěl bych touto cestou vyjádřit poděkování Vašim dvěma pracovníkům, kteří včera 29.2.2024 prováděli Čištění odvětrávacích šachet v našem domě Heyrovského 412/2 Olomouc. Vaši dva pracovníci přistoupili k prováděným pracím s vysokou erudovaností, aktivitou a odborností jak teoretickou, tak i praktickou, a to bez ohledu na čas! Při čištění a pracích na střeše také dodržovali oba bezpečnost a osobní ochranu svého zdraví. Vaši dva pracovníci se jmenovali: Lukáš a Ladislav. Ještě jednou Vás pane jednateli žádám o tlumočení mého poděkování výše uvedeným Vašim pracovníkům! Těším se zároveň na případnou další spolupráci s Vaší firmou!

Jan Koval

předseda SVJ Riegrova 5, N. Jičín

Chtěl bych poděkovat Vaší firmě za perfektně odvedenou práci. Do Vašeho příchodu jsme měli po celém domě nepříjemný „zápach“, vždy když někdo vařil anebo v bytě kouřil. Jsme rádi, že jsme vybrali zrovna Vaši firmu. Všechny práce, byly provedeny naprosto v pořádku a včas, dle smlouvy. Již po vyčištění ventilačního potrubí byl cítit rozdíl. Po přeinstalaci střešních ventilátorů, respektive po instalaci Vašich sacích turbín, můžu potvrdit, že celý dům, jako by se znovu nadechl. Již nemám v koupelně na vaně černé tečky prachu z ventilační roury, hlavně necítím, co kdo „vaří a co kdo kouří“. Ještě jednou děkuji a Vaši firmu budu jen a jen doporučovat.

Jiří Smutný

předseda výboru za SVJ Fibichova 13, Šumperk

Dobrý den, dohodnuté práce byly provedené přesně podle dohody. Firma nehledala žádné práce navíc a přístup zaměstnanců byl na profesionální úrovni. Po vyčištění a dezinfekci našich odvětrávacích šachet byl ihned cítit rozdíl.

Ing. Tomáš Iránek

místopředseda SVJ Jana Zrzavého, Prostějov

Dobrý den, Děkuji za Váš profesionální přístup k opravě havarijnímu stavu střešních ventilátorů. Nové sací turbíny jsou na provoz levnější a nejsou hlučné, jako staré ventilátory. Jejich automatický chod je bezproblémový. Po vyčištění a dezinfekci šachet a po opravách poškozených míst, nám celý systém bez problému funguje. Jsem rád, že jsme si vybrali zrovna Vaši firmu.

Zdenka Hytková

členka SVJ Jaroslava Lohrera 685, Frýdek-Místek

Dobrý den, Při výběrovém řízení jsme si zvolili Vaši firmu. I když jste nebyli nejlevnější, ale Vaše recenze nás přesvědčili. Upřímně jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás. Váš profesionální přístup je opravdu skutečný a odborný. Práce probíhaly přesně tak, jak jsme se dohodli. Již po vyčištění odvětrávacích šachet bylo vidět, že je rozdíl před čištěním a po vyčistění. Přestavbou původních ventilátoru a instalací Vašich sacích turbín jsme velmi spokojeni, protože turbíny jsou naprogramované automaticky. Co je nejpodstatnější, je to že vše funguje bezproblémově a turbíny nejsou hlučné. Dům nám začal opět dýchat a necítím co vaří soused ani cigarety.

Helena Siegelsteinová

zástupkyně domu SVJ M. Chasáka 3147, 3148, Frýdek-Místek

Musím vyjádřit naprostou spokojenost s Vaší firmou. Vybírali jsme z více firem a jsem ráda, že jsme vybrali právě Vaši firmu. Profesionální přístup a perfektně odvedená práce. Šachty máme již čisté a motory nám začaly opět fungovat. Po opravě původních střešních ventilátorů a po opravě poškození v šachtách funguje vše jak má. Děkujeme za Vaši práci.

Martina Příhodová

člen představenstva BD Šmeralova 1,3,5,7, Prostějov

Děkujeme za profesionální vyčištění odvětrávacích šachet a opravu poškození v šachtách. Po vyčištění a dezinfekci již byl citelný rozdíl než před vyčistěním. Vaše firma odvedla perfektní práci.

Alois Grézl

předseda SVJ Mišáková 22, Olomouc

Děkuji za perfektně odvedenou práci. V bytě jsme před realizací Vaší práce měli zápach, který se šířil po domě. Bylo cítit co kdo vaří a že někdo kouří. Vybírali jsme z více firem, ale musím opravdu potvrdit, že jsme rádi, že jsme vybrali právě Vaši firmu. Vše proběhlo tak, jak jsme se dohodli. Po vyčištění odvětrávacích šachet a po instalaci Vašich sacích turbín začal náš dům konečně dýchat. Při realizaci prací jsme zjistili, že máme poškozené šachty a hlavně, že máme prasklou litinu při prostupu na střechu. Díky Vaší firmě dnes máme vše opravené. Opravdu profesionální přístup. Ještě jednou děkuji a Vaši firmu můžu klidně doporučit.

Mgr. Petr Růžička

předseda družstva za BD vlastníků bytů Tabulový Vrch v Olomouci

Dobrý den, po vyčištění a dezinfekci odvětrávacích šachet a po přeinstalaci původních, již nefunkčních, střešních ventilátorů na nové sací turbíny, provedené na třech domech ve správě našeho bytového družstva, máme poznatky od uživatelů bytů, že se vnitřní prostředí domů zlepšilo. Provedli jsme dotazníkovou anketu mezi 69 uživateli bytů z níž vyplynulo, že 48 % dotázaných konstatovalo, že odtahy fungují bez závady, 31 % uvedlo, že stav se zlepšil, 17 % neshledalo žádné zlepšení a 4 % se nevyjádřily. Z uvedeného vyplývá, že akce měla příznivý vliv na mikroklima v bytech. Přístup Vaší firmy byl profesionální. Děkuji za spolupráci.

Oldřich Caudr

místopředseda bytové družstvo Kamýk, Cílkova 647 a 648, Praha 4

Profesionální přístup zaměstnanců Vaší firmy. Při výběrovém řízení jsme vybrali Vaši firmu a jsme za to rádi. Vyčistili jste nám šachty a nainstalovali turbíny - sací systém, které je bezproblémový, v automatickém chodu a není hlučný. Vzorová firma. Určitě doporučuji. Ještě jednou děkuji za skvěle provedenou práci.

Mgr. Miroslav Sonnevend

předseda SVJ sídl. E. Beneše 19, Prostějov

Děkujeme za perfektně odvedenou práci. Vaše sací turbíny fungují v automatickém režimu bezproblémově a cítíme, že dům začal opět dýchat. Odvedená práce a přístup celé firmy je na profesionální úrovni.

Bohumil Diviš

předseda výboru za SVJ sídl. Svobody 35,36,37, Prostějov

Jsem rád, že jsme si vybrali Vaši firmu. Vše, na čem jsme se dohodli jste splnili. Přístup Vaší firmy byl naprosto profesionální. Po vyčištění a dezinfekci a pro opravě šachet je cítit v bytech rozdíl.

Jan Filípek

samospráva za Bytový dům Finská 4-14 Šumperk

Po třiceti letech už to bylo nutno vyčistit. Jsme velice spokojeni, odsávaní funguje jako nove. Děkujeme

Martina Příhodová

člen představenstva BD Šmeralova 1,3,5,7, Prostějov

Dobrý den, opět profesionální přístup jak zaměstnanců, tak celé firmy. Při výběrovém řízení jsme opět vsadili na ověřenou firmu, byť cena za kompletní přestavbu střešních ventilátorů nebyla nejlevnější. Nainstalovali jste nám sací systém, které je bezproblémový, běží v automatickém chodu, nikdo nestrká sirky do vypínačů a není hlučný. Podstatné je to, že práce byly perfektně odvedené a odvětrávání ze šachet máme bezproblémové. Nejpodstatnější je to, že již necítím v bytě, co vaří sousedi. Můžu doma v klidu odpočívat bez rušivých momentů a bez toho, aby mě bolela hlava z výparů z šachty. Určitě doporučuji. Ještě jednou děkuji za skvěle provedenou práci.

Ing. Jan Höll

Předseda SVJ Fryčajova 143, 145, Brno

Bezproblémový průběh instalace nového systému odvětrávání včetně ovládání, skvělá komunikace, rychlost dodání a také edukace zákazníka. Zlepšení životních podmínek nastalo v podstatě okamžitě po instalaci.

Ing. Otakar Bedroš

místopředseda za SVJ Voříšková 17,19, Brno

Dobrý den, Musím vyjádřit Vaší firmě poděkování. Po dlouhých letech konečně necítím doslova „smrad" ze smažení kaprů na Vánoce. Po Vašem vyčištění a opravě poškozené odvětrávací šachty není cítit ten protivný zápach. S prací jsem byl velice spokojený. Profesionální přístup a nadstandartní řešení i práce, která nebyla v rozpočtu a kterou jste ani neúčtovali.

Jiří Trojan

předseda výboru za SVJ Svážná 1, Brno

Na střeše jsme měli jen rotační hlavice s motory, které neměly sací výkon a některé motory už nefungovaly. Neustále jsme měli v bytech zápach. Po Vašem vyčištění a po Vašem dodatečné instalaci Vaších sacích turbín a po spuštění automatického chodu sacích turbín, není cítit zápach v bytech. Odvětrávací šachty jsou vyčištěné, vydezinfikované a tak, jak jste slíbili, dům opět začal dýchat. Profesionální přístup a perfektně odvedená práce. Děkujeme za vyčištění a odstranění odpadů z požární ventilace únikové chodby a za kontrolu odsávání z požárních šachet.

Eva Nečasová

samosprávkyně za Bytový dům Svážná 2, 4, 6, 8, Brno

Chtěla bych Vám poděkovat za Váš přístup k opravě havarijnímu stavu střešního ventilátoru, který ohrožoval okolí domu. Nové sací turbíny jsou energeticky podstatně levnější, a hlavně nejsou hlučné, jako staré ventilátory. Jejich automatický chod je bezproblémový. Navíc po vyčištění větracích šachet a opravách poškozených šachet, nám celý systém perfektně funguje. Vaši zaměstnanci byli velice slušní a měli profesionální přístup. Za co jsem vděčná je to, že když Vám zavolám i kvůli něčemu co nesouvisí s Vaší práci, tak vždy ochotně přijedete a pomůžete.

Ing. Jiří Pallich

předseda SVJ Kosmonautů 13, Brno

Přístup Vaší firmy je naprosto vzorový. Odborná práce při havarijní opravě odvětrávací šachty a včasná oprava nám zachránila nemalé finance v případě, že by Vaše firma při čištění na poškození šachet nepřišla.

Ing. Aleš Přichystal

předseda SVJ Zikova 15,17, Olomouc

Děkuji za perfektně odvedenou práci. S Vaší firmou jsem naprosto spokojený. Jsem rád, že jsme si vybrali právě Vás. Vše proběhlo tak, jak jste slíbili. Po vyčištění odvětrávacích šachet a po přeinstalaci střešních ventilátorů je v domě cítit rozdíl. Vaše sací turbíny běží bezproblémově a můžu jen doporučit. Váš přístup byl opravdu profesionální.

Vanda Krupková

členka výboru SVJ Nerudova 14, Nový Jičín

Prvotně jsme měli obavy k novým střešním ventilátorům. Důvodem byl jejich automatický chod bez zapínání z bytů. Jsme rádi, že jsme si vybrali tuto firmu. Tuto firmu upřímně a vřele doporučuji. Profesionální přístup a vše na čem jsme se dohodli bylo splněno. Perfektně odvedená práce a vše načas. Ve stoupačkách šachty vyčištěné, máme video před a po vyčištění, pachy znatelně omezené. Vaše sací turbíny nejsou hlučné, jejich automatický chod velice kladně funguje.

František Caudr

předseda SV za bytové domy U Pošty 1, 3, 5, 7, 9 BRNO

Děkuji za Váš osobní a profesionální přístup . Pokaždé, když zavolám, že máme nějaký problém, přijedete nám ho pomoci řešit. Vaše práce je odvedena vždy perfektně a vím, že se na Vaši firmu mohu spolehnout. Vyčištění a dezinfekce, jakožto i opravy poškozených šachet proběhly bez jakýchkoliv problému. Naše původní střešní odsávání jste nám předělali na nové sací turbíny, které pracuji v automatickém režimu a je to velký rozdíl oproti původnímu řešení.

Chytilová Lenka

předsedkyně za BD Kosmonautů 2, Ostrava

Dobrý den, Děkuji za Váš plně profesionální přístup k čištění šachet a opravám poškozených míst na nich. Od první chvíle probíhala naše spolupráce zcela profesionálně a ke 100% spokojenosti nás, jako zákazníka. Všechny práce byly odvedeny perfektně a vím, že se na Vaši firmu můžu spolehnout i v budoucnu, při následném servisu. Vyčištění a dezinfekce, jakož i opravy poškozených šachet proběhly bez jakýchkoliv problému. Původní střešní ventilátory, které jste nám předělali na nové sací turbíny, pracuji v automatickém režimu a je to velký rozdíl oproti původním. Nové turbíny jsou tiché, výkonné a mám i zpětnou kladnou odezvu od ostatních obyvatel domu. Absolutní spokojenost a budu Vás doporučovat i ostatním ve svém okolí.

Josef Marášek

místopředseda za SVJ Píky 10

Dávno nefunkční původní odvětrávací systém našeho domu / panelový dům 7p 1978/ bylo naprosto nutné renovovat - zvolili jsme firmu PLÍCE DOMU .Od prvního kontaktu se zástupcem firmy bylo jasné , že naše volba byla správná ! Proběhl monitoring - kamerou ,stav a obsah šachet byl přímo děsivý ! Po uzavření smlouvy proběhlo vše až do předání díla bez jakýchkoliv problémů - profesionální přístup / zároveň velmi lidský / všech pracovníků a dodržení všech dohodnutých prací a termínů .Vše demontované odvezeno a uklizeno. Ano, mohu bez váhání tuto firmu doporučit !

Ing. Jiří Vojtko

předseda výboru za SVJ Chaloupky

Dodatečnou instalací Vašich sacích turbín se nám v celém domě zlepšilo vnitřní prostředí. Do přeinstalace jsme měli jen rotační hlavice bez motoru a ty neměli takový sací výkon, aby odsávali pachy z celého domu. Dnes po Vaši přeinstalaci je cítit rozdíl a Vaše sací turbíny nejsou hlučné. Přístup Vaší firmy je profesionální.

Radana Vejmělková

předsedkyně SVJ Nerudova 5, Nový Jičín

Byli jsme s Vaší firmou spokojeni při čištění odvětrávacích šachet a také při instalaci nových sacích turbín. Vaše sací turbíny nejsou hlučné, není již cítit po domě zápach jako před instalací a jsme s nimi celkově spokojeni. S prací jsem byla velice spokojená. Skutečně profesionální přístup.

Ing. Jiří Vojtko

předseda výboru SVJ Chaloupky 580

Děkujeme za vyčištění a dezinfekci odvětrávacích šachet. Po vyčištění je znát rozdíl.

Zdarma provedeme kontrolu šachty i u vás!

Chraňte zdraví své i svých blízkých. Odešlete nezávaznou poptávku nebo nám zavolejte.