Dobrý den, Musím vyjádřit Vaší firmě poděkování. Po dlouhých letech konečně necítím doslova „smrad” ze smažení kaprů na Vánoce. Po Vašem vyčištění a opravě poškozené odvětrávací šachty není cítit ten protivný zápach. S prací jsem byl velice spokojený. Profesionální přístup a nadstandartní řešení i práce, která nebyla v rozpočtu a kterou jste ani neúčtovali.

Chtěl bych poděkovat Vaší firmě za perfektně odvedenou práci. Do Vašeho příchodu jsme měli po celém domě nepříjemný „zápach“, vždy když někdo vařil anebo v bytě kouřil. Jsme rádi, že jsme vybrali zrovna Vaši firmu. Všechny práce, byly provedeny naprosto v pořádku a včas, dle smlouvy. Již po vyčištění ventilačního potrubí byl cítit rozdíl. Po přeinstalaci střešních ventilátorů, respektive po instalaci Vašich sacích turbín, můžu potvrdit, že celý dům, jako by se znovu nadechl. Již nemám v koupelně na vaně černé tečky prachu z ventilační roury, hlavně necítím, co kdo „vaří a co kdo kouří“. Ještě jednou děkuji a Vaši firmu budu jen a jen doporučovat.

Dobrý den, dohodnuté práce byly provedené přesně podle dohody. Firma nehledala žádné práce navíc a přístup zaměstnanců byl na profesionální úrovni. Po vyčištění a dezinfekci našich odvětrávacích šachet byl ihned cítit rozdíl.